Par mums

SIA „Energoremonts Rīga” ir dibināts 1999.gada 6.septembrī. Tas specializējas enerģētisko objektu celtniecībā un remontā, vienlaikus iesaistoties arī civilajā būvniecībā. Veiksmīgi nostrādājuši 18 gadus Latvijas tirgū, esam kļuvuši par vienu no vadošajiem uzņēmumiem šajā jomā. Uzņēmums pieder privātpersonām, kas ļauj ātrāk pieņemt lēmumus un izvairīties no liekas papīru birokrātijas.

Mūsu darbības virziens ir no industriālās un vispārīgās būvniecības līdz transformatoru un augstsprieguma iekārtu montāžai, apakšstaciju izbūvei, rekonstrukcijai, remontam un apkalpošanai, ietverot TEC un HES enerģētisko iekārtu rekonstrukciju, remontu, apkopi un montāžu.

Galvenā priekšrocība, kas ļauj uzņēmumam pretendēt uz starptautiskiem projektiem, ir spēcīgi cilvēkresursi. SIA „Energoremonts Rīga” veiksmīgās darbības pamatā ir profesionāla un pieredzējusi komanda, kurā ietilpst vairāk kā 100 cilvēku inženiertehniskais personāls.

Spējam veikt dažādu veidu un sarežģītības pakāpes darbus enerģētisko objektu būvniecībā, nodrošināt kompleksus tehniskos risinājumus, kas ietver visus enerģētiska objekta ciklus, ieskaitot arī lielus zematslēgas projektus.